банер за Ноќта на вештерките

Избрана Производи

Ноќ на вештерките

Дух пчела SVG, Бу и пчела SVG

(48) $2.99

Слушајте ги нашите клиенти, не гледајте што имаме!

скелет Најк Ноќта на вештерките svg

Ми се допаѓа Nike, оваа Ноќ на вештерките ќе носам Nike чевли, Nike облека и Nike капа. Неверојатно е, едвај чекам до тогаш. 5 ѕвезди за овој производ. Благодарам многу!

Анџела Харис / Facebook
дух што ја превртува птицата svg дух на средниот прст Ноќта на вештерките svg ова е лист за був svg

Го сакам овој дизајн, изгледа неверојатно. Многу ми прилега на стилот. Ви благодарам SVG Селах. Ќе се вратам повторно да купам.

Марк Јанс / Facebook
слатки татини мали кеди svg DIY идеи за подароци бебе голф onesie svg 1

Најслатка и најслатка мила. Со нетрпение очекувам да му подарам на брат ми за неговиот нов пакет радост. Ви благодарам многу!

Ерин Баркел / Pinterest

Најчесто поставувани прашања

Во моментов прифаќаме плаќање преку Paypal И Visa Master Card. Во иднина може да биде Stripe или многу други портали за плаќање.

Не! Не можете да ги продавате овие датотеки во нивниот оригинален формат.

Да, ние секогаш ги ставаме барањата на клиентите на прво место. Ако ви требаат други типови датотеки, на пр. Ai, Pdf, Jpg, Ве молиме контактирајте со нас.

Апсолутно можете да ги користите овие датотеки за да печатите кошули, чаши, налепници, винил ... или кој било друг рачно изработен проект.

Секако, постои А PNG Со 300 DPI во секоја Zip-датотека што можете да ја користите без машина за сечење.

Да, ова е сигурно. Откако ќе ја креирате вашата сметка, сите ваши преземања се таму.

Да, овие датотеки ви се достапни за вашите цели на изработка како што ви одговара. Но, не можете да ги продавате во кој било формат на дигитални датотеки.

Со производи кои вклучуваат SVG Во описот. Сите дизајни секогаш имаат ан SVG Вклучена датотека. Понекогаш не ги гледате или се прикажани како икони на прелистувачот. Само треба да ги користите вистинските датотеки за вашиот софтвер, тие ќе работат правилно. За да проверите дали е An SVG Датотека, кликнете со десното копче и изберете Својства.

Постојат 2 начини на кои можете да отпакувате
1.Отворете ја преземената папка Zip, изберете „Extract To“, изберете каде сакате да се појави вашата датотека, а потоа кликнете Ok.
2. Препорачуваме да го користите овој метод, кликнете со десното копче на папката Zip за да се извади, а потоа изберете „Extract Files“ или „Extract Here“

Да, јас сум секогаш подготвен. Можете да ми пратите пораки директно преку ФБ, ќе разговараме за тоа.

Поради природата на дигиталните производи, овие датотеки не можат да се вратат. Затоа, не нудиме рефундирање или замена од која било причина. Меѓутоа, ако се работи за грешка во датотека или наша, тука сме да ви помогнеме да го редизајнирате тој производ.

Да! Откако ќе заврши плаќањето, ќе ви биде испратена фактура до вашето поштенско сандаче. Можете да ја проверите вашата нарачка на https://svgselah.com/track-order/

SVG Selah Studio – Купете дизајни на кошули

Ви благодариме за купувањето!